Halo już w Prolight

  • 2016-12-02
  • produkty

Jeśli szukacie nowego sposobu, które mogłoby urozmaicić Wasze realizacje, Robe wychodzi na przeciwko waszym oczekiwaniom. Zupełnie nowe rozwiązanie, które może pracować zarówno jako element PAR 64, ale też jako elastyczne, bardzo lekkie w zupełności autonomiczne urządzenie oświetleniowe.

Dlaczego warti wybrać Halo?

Wielowarstwowe efekty, płynna praca, duża różnorodność, łatwe sterowanie, które pozwalają dostosować to urządzenie do Waszych potrzeb i stworzyć niesamowity efekt.

Świetlny okrąg składa się z 192  diod LED RGB o kącie świecenia 160° które mogą być indywidualnie sterowane, podzielone na 24 moduły, działać jako jeden panel lub wykorzystywać wielowarstwowy generator efektów.

Halo Set to nowy zestaw urządzeń prosto od Robe skłądający z 6 ramek Halo RGB oraz sterownik Halo Driver, które wprowadzą Wasze projekty na inny poziom.

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem