Dni nowych technologii

  • 2017-05-19
  • wydarzenia / produkty

4K on tour to nie jedyna atrakcja, jaka czeka na Was jeśli w dniach 8 - 9 czerwca wybierzecie się do Prolight.

Organizowana przez Barco tour przemierza Europę żeby zademonstrować klientom najnowszy projektor laserowy UDX. Impreza organizowana w Prolight. To jedyna okazja, żeby móc na żywo zobaczyć to urządzenie w Polsce, które zawita do nas między wizytami w Pradze i Berlinie.

Żeby jednak atrakcji nie było za mało, specjalnie dla Was poszerzyliśmy spektrum prezentowanych produktów. Oprócz wyżej wymienionego urządzenia będziecie mieli okazję "pobawić się" np. najnowszą ruchomą głową od Claypaky - Axcore, nową wersją Viva CMY od Robe Lighting czy najnowszą wersją coraz bardziej popularnego w Polsce mediaserwera d3. A to tylko bardzo mała cześć urządzeń, którę będą czekały na Was.

Chcecie się przekonać, jak prezentują się te "nowe cacka"? Zachęcamy do zapisów. Wstęp jest darmowy!

 

Zapisz się!

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem