Disguise odblokowuje nowy wymiar rozrywki

  • 2024-01-27
  • wydarzenia / produkty

Disguise zaprezentuje ich integracyjny ekosystem oprogramowania, sprzętu i usług na ISE 2024, z nowymi, nowoczesnymi wydaniami produktów i integracjami, w tym sprzętu nowej generacji VX, narzędzi w chmurze Disguise oraz pierwszym rzutem oka na integrację ISAAC.


Tom Rockhill, dyrektor ds. handlowych, powiedział: "Cieszymy się, że możemy wrócić na ISE, aby zaprezentować kilka fantastycznych nowości w naszym ekosystemie technologicznym, dodając jeszcze więcej mocy i zaangażowania do pokazów na żywo i doświadczeń o różnych wielkościach i poziomach złożoności".


Na stoisku Disguise (3H210) zaprezentowane zostaną liczne pokazy produktów i usług, dając odwiedzającym ISE wgląd w ich najnowsze rozwiązania, które umożliwiły niektóre z najbardziej omawianych na świecie pokazów na żywo, w tym występ U2 w Sphere w Las Vegas i BBC Earth Experience w Londynie.


Te obejmą:


Sprzęt nowej generacji z serii VX: ISE będzie oznaczać pierwsze publiczne ujawnienie naszego sprzętu VX 3 - najnowszego dodatku do naszej serii VX, obok niedawno uruchomionego VX 2+, oba stworzone do obsługi treści pre-renderowanych i czasu rzeczywistego w skali, z trzema i dwoma wyjściami wideo odpowiednio.


Integracja Designer ISAAC: W ramach partnerstwa technicznego z Smart Monkeys ujawnimy początkową fazę integracji oprogramowania Designer z ISAAC, narzędziem branżowym do harmonogramowania treści i zdalnego monitorowania systemu.


Narzędzia w chmurze Disguise: Dedykowane stanowisko demonstracyjne pokaże zestaw narzędzi w chmurze Disguise, w tym wirtualne miejsce pracy Disguise Drive i ostatnio zintegrowany symulator projekcji Mapping Matter, oba umożliwiające płynną współpracę międzyzespołową.


Odwiedzający nasze stoisko będą mieli także szansę zanurzyć się w kilku dynamicznych środowiskach wirtualnych w ramach interaktywnej kabiny fotograficznej LED. Środowiska te są specjalnie tworzone przez ich działy Kreatywnych i Technicznych Usług (Meptik), światowej klasy zespół ekspertów o zróżnicowanym zestawie umiejętności, aby pomóc w ożywianiu najbardziej złożonych produkcji, od pomysłu do dostarczenia.


Przyjdź i zobacz nowe maszyny VX 3 i VX 2+ na stoisku 3H210!

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem