Czas by się spotkać!

  • 2022-04-08
  • wydarzenia

Wspólnie z Robe Lighting przygotowaliśmy dla Was prezent w postaci biletów na targi we Frankfurcie!


Wypełnij formularz (na dole strony) by otrzymać DARMOWE WEJŚCIÓWKI

na targi Prolight + Sound 2022 (Frankfurt nad Menem 26-29.04.2022)


Prolight + Sound oferuje szerokie spektrum usług od światła i dźwięku, przez teatr i scenę, po integrację systemów AV, wyświetlacze i technologie medialne. Poniżej znajdziecie najważniejsze fakty i liczby dotyczące targów Prolight + Sound.

 

Ukierunkowane - na Twoją branżę!

Prolight + Sound: nazwa ta oznacza najnowsze rozwiązania technologiczne i najlepsze praktyki, które dostarczają zwiedzającym wspaniałych wrażeń i zapewniają sukces produkcji audiowizualnych. Prolight + Sound wyróżnia się wyraźnym tematem przewodnim - a jednocześnie oferuje szerokie spektrum: od światła i dźwięku, przez teatr i scenę, po integrację systemów AV oraz technologię wyświetlania i mediów.


Profesjonaliści - najlepsze tropy dla Ciebie!

Dzięki szeroko zakrojonym działaniom marketingowym docieramy bezpośrednio do osób decyzyjnych w branży, np. operatorów obiektów, kierowników imprez korporacyjnych w firmach i agencjach, architektów wnętrz, scenografów, operatorów studiów i integratorów systemów. Targi Prolight + Sound są wyraźnie pozycjonowane jako targi dla gości branżowych i kładą nacisk na wymianę pomysłów i informacji między profesjonalistami. Każdego roku targi odwiedza ponad 10 000 osób, które przyjeżdżają tu po raz pierwszy - dzięki temu można mieć pewność, że stale będą nawiązywane nowe, wysokiej jakości kontakty.


Międzynarodowe - u wrót świata!

Z lotniska we Frankfurcie do centrum wystawowego można dojechać w zaledwie 20 minut. W odległości krótkiego spaceru znajduje się ponad 10 000 pokoi hotelowych.

 

Zorientowani na przyszłość - wiodąca platforma startowa!

Targi Prolight + Sound to doskonałe miejsce do prezentacji nowych produktów. Setki dziennikarzy i najważniejszych osób odpowiedzialnych za komunikację z otoczeniem uczestniczą w tym wydarzeniu i dbają o to, aby przyciągało ono uwagę.

 

Prolight + Sound oferuje szerokie spektrum usług od światła i dźwięku, przez teatr i scenę, po integrację systemów AV, wyświetlacze i technologie medialne. Tutaj można znaleźć najważniejsze fakty i liczby dotyczące firmy Prolight + Sound.

Jak co roku wśród wystawców znaleźli się również nasi partnerzy:


Robe Lighting - Hala 12.1 Stoisko D10

Clay Paky - Hala 12.1 Stoisko E69

Admiral Staging - Hala 12.0 Stoisko D93

Avolites - Hala 12.1 Stoisko D56

Robert Juliat - Hala 12.0 Stoisko C60

Limelta (Gantom) - Hala 12.0 Stoisko D80

Look Solutions - Hala 12.1 Stoisko B56

MDG - Hala 12.0 Stoisko D81

Prolyte - Hala 12.0 Stoisko E93

Visual Productions - Hala 12.1 Stoisko B45

Wireless Solution - Hala 12.0 Stoisko D56

 

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem