Claypaky PRIVATE

  • 2023-09-14
  • wydarzenia

Zapraszamy do udziału w dniach otwartych firmy Claypaky - znanej z tworzenia wysokiej klasy, kreatywnych urządzeń oświetleniowych, napędzanych satysfakcją klienta i pasją do innowacji!

Na miejscu czekać na Was będą najnowsze produkty tego producenta oraz liczne niespodzianki! Tu odbędzie się polska premiera Midi-B FX! a także pojawią się Sharpy X Frame - które odegrały kluczową rolę podczas ostatniej Eurowizji oraz niesamowity Volero Wave. Poznacie też serie urządzeń IP - Arolla Aqua, Volero Batten Aqua oraz Mini-B Aqua - czyli urządzenia które idealnie sprawdzą się w zewnętrznych zastosowaniach. Zobaczycie także moc Skylos'a - urządzenie, które przenosi searchlight'y w nową erę! Jakby tego było mało, wśród uczestników naszego spotkania wylosujemy osoby, które otrzymają nagrodę w postaci DMXcat, sterownika Avolites T1 lub dwuosobowej wycieczki do siedziby firmy Claypaky we włoskim Bergamo*. W Teatrze do Waszej dyspozycji będą nasi pracownicy oraz przedstawiciele firmy Claypaky. Teraz już chyba wiecie, że warto spędzić te dni z nami!

Czekamy na Ciebie 25 i 26 września 2023 roku na scenie mniejszej w Teatrze Capitol w Warszawie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach 10:00-16:00.

  • Ponad 50 najnowszych opraw firmy Claypaky (m.in. Mini-B Spot, Arolla Aqua, Volero Wave, Sharpy X Frame, Skylos)
  • Polska premiera Midi-B FX
  • Nowy system śledzenia światłem - Buddylight
  • Możliwość wypróbowania najnowszych opraw w praktyce
  • Szansa wygrania DMXcat, Avolites T1, dwuosobowej wycieczki do siedziby firmy Claypaky

*Aby wziąć udział udziału w losowaniu, wypełnij poniższy formularz, dołącz do wydarzenia na Facebooku oraz je udostępnij.

> FORMULARZ REJESTRACYJNY <

> WYDARZENIE NA FACEBOOKU <

⚫️ Ponad 50 najnowszych opraw firmy Claypaky (m.in. Mini-B Spot, Arolla Aqua, Volero Wave, Sharpy X Frame, Skylos)

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem