Centrum Kultury Grodzisk

  • 2019-03-11
  • realizacje / dostawy

Powstałe w 2008 roku Centrum Kultury Grodzisk w momencie otwarcia było jeden z największych tego typu i najnowocześniejszych obiektów na Mazowszu. Czas płynie jednak nieubłaganie, to, co w roku 2008 było uważane za szczyt technologicznego szczytu, w roku 2018 jest technologią przestarzałą. Dlatego każda instytucja, która chce nadążać za zmianami, przystosować się do wymogów riderów technicznych, coraz bardziej wymagających zespołów muzycznych musi zainwestować w modernizację. Na taki krok zdecydowało się CK w Grodzisku Maz. Konieczne stało się przeprowadzenie dużych inwestycji w sprzęt oświetleniowy, multimedialny, dźwiękowy, który miał sprawić, że Centrum Kultury Grodzisk znowu znajdzie się w gronie najnowocześniejszych obiektów nie tylko w województwie mazowieckim, ale również w Polsce.

Przeprowadzono przetarg na zakup sceny mobilnej wraz z nagłośnieniem i oświetleniem oraz multimediami w ramach unijnego dofinansowania w wysokości 2.068.956,29 PLN projektu „Pociąg do kultury. Europejska strefa kulturalno-edukacyjna w Grodzisku Mazowieckim”. Zwycięzcą okazała się firma Prolight, która podjęła się przeprowadzenia tej trudnej modernizacji.

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem