BĄDŹ EKO!

  • 2012-04-01
  • produkty

Przełącz się na Ekologiczne myślenie...


Wyobraź sobie idealnie cichą salę teatralną z oprawami automatycznymi. Niski poór energii, dzięki znacznie lepszej efektywności świetlnej źródeł LED, niż w przypadku tradycyjnych opraw halogenowych lub wyładowczych zapewniając z małych i lekkich urządzeń dużo więcej światła... Dzięki temu oprawy emitują znikome ilości ciepła, co przekłada się na podwyższony komfort pracy, a także zmniejszone zapotrzebowanie na klimatyzację i wentylację.


Ledowe źródła światła RGBW oferują także szeroką paletę, mocno nasyconych, głębokich kolorów bez konieczności używania "jednorazowych" filtrów żelowych... a same źródła światła teraz wymieniasz nie częściej niż raz na 3 lata! Takie rozwiązania dostępne są już dziś...Poznaj "ZIELONĄ SERIĘ" z oferty PROLIGHT:


Już wkrótce więcej "zielonych produktów" ;-)


Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem