Axcor Family

  • 2018-08-09
  • produkty

Rodzina produktów Claypaky Axcor ciagle się powiększa. Do coraz lepiej kojarzonych na rynku modeli Axcor Beam 300, Axcor Wash 300, Axcor Spot 300 i Axcor Profile 900 dołaczyły dwa zupełnie nowe urządzenia.

Pierwszym jest Axcor Profile 400. Oprawa, która oferuje najbardziej zaawansowane funkcje oświetleniowe, mechaniczne i elektroniczne w niezwykle kompaktowej obudowie.

Drugim jest Axcor Profile 600, który wyróżnia się doskonałym połączeniem wysokiej wydajności, wyjątkowej jakości światła i wszechstronności użytkowania.

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem