67 urodziny PKiN - czas na nową iluminację!

  • 2022-07-27
  • realizacje

Pałac Kultury i Nauki obchodzi w tym roku 67 urodziny! Czy wiecie, że po części swój aktualny wygląd po zmroku zawdzięcza właśnie nam?

W grudniu 2010 roku wykonaliśmy pierwszy etap stałej iluminacji budynku, montując 124 energooszczędne oprawy Griven. Drugi etap zrealizowaliśmy w czerwcu 2011 roku, a obejmował on oświetlenie górnej części Pałacu (piętra 31-42) oraz tarcze zegara.

Nasza przygoda z tym charakterystycznym budynkiem trwa dalej! Po 12 latach przystępujemy do wymiany starych opraw na nowe! Za nim jednak pokażemy Wam zdjęcia z aktualnych prac, zobaczcie jak wyglądało to poprzednio.

W grudniu 2010 roku wykonaliśmy pierwszy etap stałej iluminacji budynku, montując 124 energooszczędne oprawy Griven

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem