Robe NFC controller and app

Robe NFC controller and app

Robe COM to aplikacja dedykowana do urządzeń tego producenta oparta na technologii NFC (Near Field Communication) . Może być używany do uzyskiwania dostępu do ustawień urządzeń systemów nawigacji opartych na NFC, jak również do odczytywania danych przenoszonych modułów TE ™. Towarzysząca aplikacja mobilna jest dostępna w Android Play Store.

Pierwszym urządzeniem wyposażonym w technologię NFC był model IPointe, zapewniający użytkownikom dostęp do parametrów i ustawień osobistych za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Funkcja nie wymaga podłączania urządzenia do zasilania, a nawet włączania wyświetlacza. Oprócz regulacji adresu DMX, trybów DMX i wszystkich innych ustawień osobistych, posiada również asystenta do szybkiego patchowania kolejnych urządzeń. W tym momencie odczyt parametrów jest dostępny na wszystkich urządzeniach obsługujących NFC, zapis do NFC działa tylko na platformach obsługujących tę funkcję. Funkcja NFC jest również wbudowana w moduły TE ™.

POWIĄZANE PRODUKTY:

Esprite Esprite PC Esprite Fresnel Esprite FS
Forte Forte FS Spote iPointe
iPointe65 Cuete
Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem