Robe lens coating technology

Robe lens coating technology

Innowacyjna technologia powlekania soczewek Robe przynosi korzyści, szczególnie w dłuższych odstępach miedzy czyszczeniem, zapewniając jasne i czyste soczewki, brak zadrapań i śladów oraz wyższą moc światła.

Podobnie jak w przypadku okularów, technologia powlekania soczewek chroni soczewki z miękkiego tworzywa sztucznego przed zarysowaniami powierzchni, które mogą wystąpić nawet podczas wielokrotnego szorowania.

Właściwości antystatyczne zapobiegają osadzaniu się kurzu na soczewkach, wydłużając tym samym okres między konserwacyjnym czyszczeniem. Powoduje to jaśniejsze, czystsze i łatwiejsze w utrzymaniu urządzenie.

POWIĄZANE PRODUKTY:

LED Beam 150 LED Beam 150 FW LED Beam 350 Spiider
Tarrantula Tetra 1 Tetra 2 Esprite PC
Esprite Fresnel ParFect 150 FW RGBA ParFect 150 FW RGBW iParFect 150 FW RGBA
iParFect 150 FW RGBW iSpiider
Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem