Multicolour effects

Multicolour effects

W wybranych urządzeniach marki Robe - profilowych oraz Beam ze źródłem światła białego zastosowano specjalnie zaprojektowany filtr podzielonego koloru, który zapewnia efekt wielobarwności. Filtr można zmienić, łącząc go z innym kołem kolorów lub filtrami CMY.

Innowacyjne źródła światła od Robe do mieszania kolorów z dodatkiem MSL ™, które idą o krok dalej i tworzą ten efekt bezpośrednio ze źródła, z różnymi kombinacjami kolorów i bez filtrów, zmniejszających moc światła.

POWIĄZANE PRODUKTY:

T1 Profile T1 Profile FS Forte Forte FS
Esprite Esprite FS Esprite PC Esprite Fresnel
T2 Profile T2 Profile FS
Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem