Internal Barndoors

Internal Barndoors

Wewnętrzne skrzydełka ograniczające w urządzeniach Robe działają w taki sam sposób, jak w konwencjonalnych urządzeniach z zamontowanymi 4 skrzydełkami. Szybki i dokładny system wewnętrznych skrzydełek ograniczających zapewnia indywidualną kontrolę położenia 4 „skrzydełek” i obrót o +/- 90 ° całego modułu.

Skrzydełka mogą być używane w połączeniu z zaawansowaną funkcją korekcji koloru krawędzi, aby uzyskać więcej lub mniej wyrazistości.

POWIĄZANE PRODUKTY:

T1 PC T1 Fresnel Esprite PC Esprite Fresnel
BMFL Wash / Wash XF DL7F Wash
Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem