GDTF – General Device Type Format

GDTF – General Device Type Format

Ogólny format typu urządzenia został wymyślony i wspólnie opracowany przez grupę deweloperską GDTF, składającą się z Vectorworks, MA Lighting i Robe lighting. Tworzy ujednoliconą definicję wymiany danych dotyczących działania inteligentnych opraw oświetleniowych, takich jak ruchome głowy, oficjalnie uznanych za otwarty standard dla przemysłu rozrywkowego na całym świecie przez DIN SPEC 15800.

Zapewnia niezawodny sposób dostosowywania opraw i urządzeń w branży oświetleniowej i wyznacza wspierany przez producenta, ujednolicony standard. Dlatego klienci / użytkownicy systemów sterowania oświetleniem, systemów CAD i pre-wizualizatorów odnoszą korzyści, wiedząc, że narzędzia, których używają do wykonywania swojej pracy, będą działać konsekwentnie i niezawodnie.

Format pliku jest czytelny dla człowieka i opracowany przy użyciu formatów open source. Producenci opraw oświetleniowych z branży rozrywkowej, produkcji mogą korzystać z tej technologii open source.

POWIĄZANE PRODUKTY:

ProMotion BMFL WashBeam T1 Profile T1 PC
T1 Fresnel Spote Forte Forte FS
Esprite Esprite FS Esprite PC Esprite Fresnel
LED Beam 150 FW LED Beam 150 LED Beam 350 Spiider
Tarrantula Tetra 1 Tetra 2 BMFL FollowSpot LT
PixelPATT BMFL FollowSpot Pointe MiniPointe
MegaPointe iPointe BMFL Blade BMFL Wash / Wash XF
BMFL Spot ParFect 150 FW RGBA ParFect 150 RGBA ParFect 150 RGBW
ParFect 150 FW RGBW LEDWash 300X LEDWash 600X LEDWash 800X
DL4S Profile DL7S Profile Viva CMY Spikie
SuperSpikie SilverScan PATT 2013 MinieMe
MinieMe DV MediaSpinner 100 AT LEDbeam 100 LEDWash 300
LEDWash 300+ LEDWash 600 LEDWash 600+ T2 Profile
T2 Profile FS iPointe65 iSpiider
Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem