FW diffusers for pixelated washers

FW diffusers for pixelated washers

Oprawy Robe bardzo dobrze wygładzają wiązki, ale w celu uzyskania maksymalnej gładkości większość urządzeń LED typu Wash można łatwo wyposażyć w filtr dyfuzyjny Fresnel Wash (FW), który montuje się pomiędzy matrycą LED, a soczewkami. W razie potrzeby można je również zamówić wstępnie zainstalowane, jako wersje FW.

Dyfuzor Fresnel Wash jeszcze bardziej wygładza składowe kolory, tworząc spójną, całkowicie wygładzoną wiązkę o jednym kolorze z gładszą krawędzią przy wąskich ustawieniach zoomu.

POWIĄZANE PRODUKTY:

LED Beam 150 FW LED Beam 150 LED Beam 350 Spiider
Tarrantula ParFect 150 FW RGBA ParFect 150 RGBA ParFect 150 RGBW
ParFect 150 FW RGBW iParFect 150 FW RGBA iParFect 150 FW RGBW iSpiider
Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem