Framing shutters

Framing shutters

Opatentowany przez firmę Robe 4-ramkowy moduł przesłony zapewnia absolutną kontrolę wiązki dla każdego ostrza na indywidualnym poziomie z oddzielnym sterowaniem ruchem i obrotem. System ramek umożliwia łatwe tworzenie form geometrycznych, takich jak trapezoidy i trójkąty, a nawet bardzo wąskie odcięcia. Ostrza ramek są zarówno szybkie, jak i dokładne, co zapewnia stałą powtarzalność.

Ostrza są ultracienkie, dzięki czemu krawędzie są ostre, bez zniekształceń. Mogą być łatwo używane w połączeniu z gobo - a nawet dodając kolor, nie doświadczysz aberracji chromatycznej.

Cały zespół modułu można obracać o 45 ° w starszych modelach i 60 ° w nowszych modelach, zapewniając maksymalną elastyczność. Płynne, ale ultraszybkie ruchy ostrza ze zmienną prędkością mogą być używane nawet do tworzenia efektów w powietrzu.

POWIĄZANE PRODUKTY:

T1 Profile T1 Profile FS Forte Forte FS
Esprite Esprite FS BMFL Blade BMFL WashBeam
DL4S Profile DL7S Profile BMFL WashBeam EV T2 Profile
T2 Profile FS
Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem