ProlightFINANCE

Prolight Finance to idealny leasing lub pożyczka na najlepsze produkty dostępne w PROLIGHT.

  • decyzja od ręki do 500 tys. zł netto
  • okres finansowania do 60 miesięcy
  • wpłata własna już od 0%
  • finansowanie w leasingu w PLN i EURO, w pożyczce w PLN
  • decyzja w ciągu 15 minut na podstawie uproszczonej weryfikacji zdolności finansowej
  • możliwość finansowania także urządzeń używanych


W dobie wysokich wymogów stawianych przez instytucje finansowe oraz czasochłonnych i skomplikowanych procedur, jedną z łatwiejszych form zewnętrznego finansowania pozostaje leasing lub pożyczka oferowany przez wiarygodnego partnera. Partnera który ma dobrą opinię i doskonałe relacje zarówno z klientami, producentami jak i instytucją która może sfinansować zakupy specjalistycznych urządzeń oświetleniowych i multimedialnych. Pozyskanie środków pieniężnych na spejalistyczne urządzenia za pośrednictwem Prolight FINANCE jest więc łatwiejsze, niż uzyskanie ich w ramach zwykłego leasingu lub kredytu. W szczególności ofertę docenią młodzi przedsiębiorcy, nie posiadający wystarczającej zdolności kredytowej, którzy z Prolight FINANCE mogą skorzystać z naszych usług już od 6 miesięcy od  założenia własnej działalności!

Wybierając odpowiedni rodzaj umowy, przedsiębiorca może kształtować poziom zobowiązań podatkowych swojej firmy. I tak w przypadku leasingu operacyjnego, miesięczne raty wchodzić będą w skład kosztów podatkowych przedsiębiorcy, umożliwiając w ten sposób zwiększenie kosztów uzyskania przychodu, a następnie zmniejszenie podstawy opodatkowania. Natomiast w przypadku leasingu finansowego, koszt uzyskania przychodu stanowi amortyzacja sprzętu oraz odsetki z płaconych rat leasingowych.

Klient Prolight FINANCE ma możliwość kształtowania miesięcznych rat leasingowych, dopasowując je do swoich możliwości finansowych, poprzez wybór wartości leasingowanego środka trwałego oraz określenie długości trwania umowy. Leasingobiorca korzysta z prawa użytkowania leasingowanego sprzętu, który przez cały okres umowy pozostaje własnością leasingodawcy, przy czym dokonując płatności za korzystanie z niego, spłaca równocześnie jego koszt. Co więcej, podpisując kontrakt ma on możliwość odniesienia pierwotnej wartości sprzętu do waluty obcej, zabezpieczając się w ten sposób przed ryzykiem kursowym, jeżeli w tej właśnie walucie odnotowuje przychody.


W celu otrzymania oferty dopasowanej do Państwa oczekiwań skontaktuj się z naszym doradcą finansowym:

Elżbieta Chról, tel. 603851234, finance@prolight.com.pl


Prolight FINACE to produkty finansowe oferowane przy współpracy z EFLMateriał ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. i jest jedynie zaproszeniem do negocjacji.

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem