Technik – Elektronik

Do naszego działu serwisu poszukujemy „Technika – Elektronika”. Szukamy osoby z pasją do elektroniki, doświadczeniem w zakresie serwisowania i konserwacji urządzeń techniki scenicznej oraz potwierdzoną znajomością podstaw mechatroniki i elektroniki. Od potencjalnych kandydatów oczekujemy samodzielności, systematyczności oraz zaangażowania w powierzoną pracę. Pełen zakres obowiązków oraz oczekiwania względem kandydata znajdziecie poniżej.

Zakres obowiązków:

  • serwis i konserwacja urządzeń techniki scenicznej
  • kontakt z klientami i dostawcami
  • wsparcie techniczne dla sprzedawanych produktów

Oczekujemy:

  • wykształcenie elektroniczne, elektryczne lub mechatroniczne (znajomości podstaw mechatroniki i elektroniki)
  • umiejętności diagnozowania uszkodzeń (wymagamy doświadczenie w naprawach)
  • umiejętności lutowania precyzyjnego
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznych
  • dokładności w wykonywanych naprawach
  • wymagane uprawnienia SEP
  • umiejętności pracy w zespole
  • zdolności manualnych
  • prawa jazdy B
  • uczciwości, lojalności, zaangażowania i odpowiedzialności
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Aplikacje z CV oraz krótkim opisem Swojej osoby oraz informacją dlaczego uważacie, że to właśnie Wy powinniście dołączyć do naszego zespołu prosimy wysyłać na adres mailowy: poczta@prolight.pl w tytule maila wpisując "Pracownik serwisu - elektronik"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr.133 poz.883)”
Gwarantujemy pełną anonimowość procesu rekrutacji.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr.133 poz.883)”

Gwarantujemy pełną anonimowość procesu rekrutacji. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.